Adrian Małachowski został dziś nowym zawodnikiem 1.FC Magdeburg. 22-letni pomocnik ostatnio reprezentował GKS Bełchatów, a tuż przed transferem do Niemiec przekazał „Postaw na siebie” swoją koszulkę z autografem, w której występował w pierwszoligowym klubie.

Małachowski piłkarską przygodę rozpoczynał w Zawiszy Bydgoszcz, z którego trafił do Legii Warszawa. Później zaliczył epizod w Pogoni Siedlce, następnie grał w Zniczu Pruszków i w Bełchatowie. Z niemieckim klubem podpisał 2-letni kontrakt.

Oprócz Małachowskiego „Postaw na siebie” wsparli także przekazując koszulki z autografami: Jakub Arak (Lechia Gdańsk), Krystian Bielik (Derby Country), Łukasz Moneta (GKS Bełchatów), Piotr Parzyszek (Piast Gliwice), Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa) i Mateusz Żyro (Stal Mielec). Swoje rękawice bramkarskie z autografami przekazał natomiast bramkarz AC Monaco, Radosław Majecki.

Koszulki i rękawice, które przekazali mi piłkarze, trafią na aukcje fundacji zajmującą się minimalizacją szkód hazardowych, którą chcę założyć. O tym projekcie pisałem na blogu już w marcu – TUTAJ.

Zobacz także:
Piłkarze wspierają „Postaw na siebie”
Hazard wśród piłkarzy w Polsce
Wykład dla Sandecji Nowy Sącz
Wykład dla Wisły Puławy

Podobał Ci tekst? Udostępnij go innym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *