GRUPA WSPARCIA

Jesteś hazardzistą? Zmagasz się z uzależnieniem od hazardu? Jest to problem, który dotyczy bliskiej Ci osoby? Dołącz do grupy wsparcia „Postaw na siebie” na Facebooku! Jest w niej już ponad 300 osób takich jak Ty.

Osobom uzależnionym od hazardu oraz współuzależnionym, które do mnie piszą, zawsze odpisuję, że pomocy należy szukać u specjalistów – terapeutów leczenia uzależnień, w poradniach i w ośrodkach leczenia uzależnień. Ja zaś mogę powiedzieć/napisać jak to było u mnie. Wesprzeć w uzyskaniu owej pomocy i zyskaniu świadomości dot. tej choroby. W tym celu piszę Wam o krokach, które należy podjąć, staram się wskazać drogę, którą należy podążać, ale i przestrzegam przed pułapkami, które na tej drodze czekają.

Właśnie z myślą o wsparciu uzależnionych i współuzależnionych powstała na Facebooku Grupa wsparcia „Postaw na siebie”. Jest w niej już ponad 300 osób: hazardzistów i ich bliskich. Członkowie grupy mogą w niej podzielić się swoją historią i uzyskać informacje zwrotne od innych osób zmagających się z podobnymi problemami. Taka wymiana doświadczeń służy właśnie wzajemnemu wsparciu i budowaniu świadomości dot. choroby, którą jest uzależnienie od hazardu.

DOŁĄCZ DO GRUPY WSPARCIA „POSTAW NA SIEBIE” – TUTAJ!

*** Grupa wsparcia „Postaw na siebie” to „Grupa Prywatna”. Oznacza to, że tyko jej członkowie widzą, kto należy do grupy i co publikuje.

Zobacz także:
Gdzie szukać pomocy? Ośrodki leczenia uzależnień
„Mój partner jest hazardzistą. Jak mu pomóc?”

 

 

Udostępnij lub wyślij: