POMOC ONLINE

Masz problem z hazardem? Dostrzegasz go u kogoś bliskiego? Pomogę Ci znaleźć rozwiązanie. Od blisko 4 lat wspieram ludzi w walce z tym uzależnieniem. Nie czekaj dłużej. Stawką są nie tylko pieniądze za które obstawiasz, ale Twoje życie!

Nazywam się Szymon Bartnicki. Jestem hazardzistą uzależnionym od zakładów bukmacherskich. Grałem przez ponad 10 lat. Hazard przewrócił moje życie do góry nogami, pozbawił je sensu i spowodował, że chciałem z nim skończyć. Los sprawił jednak, że trafiłem do ośrodka leczenia uzależnień. Przestałem grać, ale nie był to koniec problemów, a jedynie początek drogi do stawienia im czoła. Drogi długiej, krętej i pełnej pułapek. Drogi do nowego, lepszego życia – bez hazardu.

Nie gram ponad 4 lata, bo ostatni kupon puściłem jeszcze zanim trafiłem do ośrodka. Nie była to jednak jeszcze świadoma decyzja, a jedynie fakt, że nie miałem już za co grać. Świadomość zyskałem później. Zyskałem też spokój, pogodę ducha i dziś jestem szczęśliwym człowiekiem.

Od kwietnia 2017 roku stoję za sterami projektu „Postaw na siebie”, który służy profilaktyce dot. uzależnienia od hazardu oraz pomocy hazardzistom i ich bliskim. Pomagam (BEZPŁATNIE!) odpowiadając na ich wiadomości e-mail i wiadomości na Facebooku. Wszystkim tym, którzy do mnie piszą, zawsze odpisuję, że pomocy należy szukać u specjalistów – terapeutów leczenia uzależnień, w poradniach i w ośrodkach leczenia uzależnień. Ja dzieląc się swoimi doświadczeniami staram się ich w tym wesprzeć i to, jak piszą, jest im pomocne. Efektami tej pomocy dzielę się udostępniając wiadomości od nich na Facebooku, Twitterze i Instagramie (relacje „Pomoc”). Wiadomości od czytelników bloga znajdziecie także na blogu – TUTAJ, TUTAJ, czy TUTAJ.

„POMOC ONLINE” to odpowiedź na oczekiwania wszystkich, którzy poszukując u mnie pomocy dla siebie bądź swoich bliskich domagali się rozmowy ze mną. O tym jak wiele dostaję takich próśb możecie się przekonać – TUTAJ, a to tylko część z nich. Teraz rozmowa ze mną jest możliwa. Nie zastąpi Ci ona terapii, ale może zachęci do niej? Pomoże w podjęciu właściwych kroków wobec choroby jaką jest uzależnienie od hazardu?

Byłem w podobnym dołku jak Ty, ale z niego wyszedłem. Dzieląc się swoimi doświadczeniami, chcę wyciągać z nich innych. Bo, że „da się” jestem dowodem.

KOSZT KONSULTACJI:
50 zł czas rozmowy 30 minut.
80 zł czas rozmowy 60 minut.

Jak umówić się na konsultację?

Krok 1: Opłać konsultację przelewem na konto bankowe:
ING: 81 1050 1041 1000 0097 3330 2492. Tytuł przelewu „POMOC ONLINE”.
Krok 2: Na adres: kontakt@postawnasiebie.org. wyślij wiadomość z potwierdzeniem dokonanej płatności i preferowanym terminem konsultacji.
Krok 3: Oczekuj na odpowiedź, w której otrzymasz potwierdzenie terminu lub propozycję innego terminu.
Krok 4: Po dokonaniu płatności, wysłaniu jej potwierdzenia i ustaleniu terminu konsultacji otrzymasz wiadomość e-mail z moim nickiem Skype.
Krok 5: W umówionym terminie wykonaj połączenie.

UWAGA: PŁATNE SĄ JEDYNIE KONSULTACJE W FORMIE ROZMOWY PRZEZ SKYPE I TELEFON.
NA WIADOMOŚCI E-MAIL LUB NA FACEBOOKU ODPOWIADAM BEZPŁATNIE.

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM „POMOCY ONLINE” – TUTAJ!

———> KONTAKT@POSTAWNASIEBIE.ORG
– CZEKAM NA CIEBIE.

Udostępnij lub wyślij: