POMOC ONLINE

Masz problem z hazardem lub dostrzegasz go u kogoś ze swoich bliskich i szukasz pomocy? Dobrze trafiłeś. Z tematyką uzależnienia od hazardu jestem związany ponad 17 lat. Najpierw przez 10 lat sam zmagałem się z tym uzależnieniem, a od ponad 7. lat, w różniej formie pomagam, w tym innym. Nie czekaj dłużej i dołącz do nich. Stawką są nie tylko pieniądze za które obstawiasz, ale i Twoje życie.

Nazywam się Szymon Bartnicki. Jestem terapeutą uzależnień w procesie certyfikacji i autorem „Postaw na siebie!”. Początkowo był to blog, którego założyłem jako hazardzista uzależniony od zakładów bukmacherskich. Obecnie jest to projekt służący pomocy hazardzistom i ich bliskim oraz profilaktyce dotyczącej uzależnienia od hazardu. Więcej o nim w zakładce „O POSTAW NA SIEBIE!”.

Grałem przez ponad 10 lat. Moją historię opisałem na stronie postawnasiebie.org. Możesz poznać ją czytając wpisy od początku jej powstania. Znajdziesz je na podstronach oznaczonych numerami zaczynając od największego – TUTAJ. Hazard przewrócił moje życie do góry nogami, pozbawił je sensu i spowodował, że chciałem z nim skończyć. Los sprawił jednak, że trafiłem do ośrodka leczenia uzależnień. Przestałem grać, ale nie był to koniec problemów, a jedynie początek drogi do stawienia im czoła. Drogi długiej, krętej i pełnej pułapek. Drogi do nowego, lepszego życia – bez hazardu. Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenia i wiedzę do tego, aby pomagać w tym innym.

Dlaczego ja?
– Znam problem bardzo dobrze, ponieważ sam zmagałem się z uzależnieniem od hazardu obstawiając zakłady bukmacherskie.
– Jestem terapeutą uzależnień w procesie certyfikacji. Ukończyłem szkolenie dla terapeutów pracujących z osobami uzależnionymi i członkami ich rodzin – Studium Terapii Uzależnień w zakresie instruktora terapii uzależnień. Szkolenie jest prowadzone jest przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i przygotowuje do egzaminu certyfikującego.
Ukończyłem inne szkolenia dotyczące uzależnień, w tym uzależnienia od hazardu. Certyfikaty i zaświadczenia prezentuję u dołu strony.
– Doświadczenia zawodowe nabywałem w Ośrodku Terapii „Radość” w Warszawie oraz w Ośrodku Rehabilitacji Uzależnień i Podwójnej Diagnozy w Otwocku. Obecnie poszerzam je pracując indywidualnie z osobami uzależnionymi od hazardu, ale i od substancji.

Byłem w podobnym dołku jak Ty, ale z niego wyszedłem. Jeżeli uważasz, że mogę pomóc w tym  i Tobie umów się na sesję i zacznijmy pracę nad Twoimi problemami. Ja ich nie rozwiążę, ale wyposażę Cię w narzędzia, które pozwolą Ci rozwiązać je samemu. Bo, że „da się” – jestem dowodem. Zapraszam do współpracy!

KOSZT SESJI:

200 zł czas rozmowy 50 minut.

Jak umówić się na sesję?

Krok 1: Opłać sesję przelewem na konto bankowe:
ING Bank Śląski: 81 1050 1025 1000 0090 8321 5013. Nazwa odbiorcy: POSTAW NA SIEBIE SP. Z O.O. Tytuł przelewu „POMOC ONLINE”.
Krok 2: Na adres: kontakt@postawnasiebie.org. wyślij wiadomość z potwierdzeniem dokonanej płatności i preferowanym terminem sesji.
Krok 3: Oczekuj na odpowiedź, w której otrzymasz potwierdzenie lub propozycję innego terminu.
Krok 4: Po dokonaniu płatności, wysłaniu jej potwierdzenia i ustaleniu terminu sesji otrzymasz wiadomość e-mail z danymi do kontaktu.
Krok 5: W umówionym terminie wykonaj połączenie, by rozpocząć sesję.

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM „POMOCY ONLINE” – TUTAJ!

REKOMENDACJE:

UKOŃCZONE SZKOLENIA:

– Szkolenie „DBT: Najważniejsze zasady i techniki”. Jego organizatorem było Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej.

– „Wykorzystanie Dialogu Motywującego w pracy z osobami doznającymi przemocy w rodzinie”. Szkolenie poprowadziła Dorota Jaszczak-Kuźmińska. Jego organizatorem była Fundacja ETOH.


– „Psychopatologia dzieci i młodzieży. Zdobycie wiedzy i nabycie praktycznych kompetencji w diagnozowaniu pracy psychoterapeutycznej z pacjentami o podwójnej diagnozie”. 50 godzin dydaktycznych w terapii poznawczo-behawioralnej.

– „Jak pracować z młodzieżą, by nie chciała brać?”. Organizatorem szkolenia była Fundacja po DRUGIE, która zajmuje się pracą z młodzieżą w kryzysie bezdomności i w trudnej sytuacji życiowej.



– „Profilaktyka używania substancji psychoaktywnych przez dzieci i młodzież jako zadanie szkoły”. Szkolenie organizowane przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. Jego wykonawcą był ETOH – Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych.

– „Przywiązanie czy uwiązanie”- szkolenie realizowane w ramach Narodowego Programu Zdrowia odnoszącego się do prowadzenia projektów szkoleniowych dotyczących wykorzystywania skutecznych metod profilaktyki i terapii w odniesieniu do uzależnień behawioralnych. Jego organizatorem była Śląska Fundacja Błękitny Krzyż.

– „Wykorzystanie dialogu motywującego w profilaktyce uzależnień”. Szkolenie organizowane przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. Jego wykonawcą był ETOH – Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych.

– „Profilaktyka uzależnień chemicznych i behawioralnych”. Szkolenie organizowane przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. Jego wykonawcą był ETOH – Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych.

– „Terapia osób z uzależnieniami behawioralnymi”. Szkolenie organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego na zlecenie Krajowego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.

Udostępnij lub wyślij: