Spotkała mnie dziś miła niespodzianka. Na stronie LegalnyBukmacher.com pojawił się artykuł na temat bloga, którego właśnie czytasz. Wcześniej o „POSTAW NA SIEBIE” można było przeczytać na blogu „Przyjaciółki w podróży”. Wpis ten pojawił się nawet w listopadowym numerze miesięcznika „Interaktywne Media Białołęki”.

„Na blogu znajdziemy informacje na temat życia autora. Poznamy jego decyzje wraz z konsekwencjami. Oprócz oczywistego uzależnienia, opisywana jest tu również próba zmiany życia. Każdy krok dla osoby wychodzącej z nałogu jest ciężki. I nieważna staje się tu przyczyna uzależnienia” – czytamy na stronie LegalnyBukmacher.com.

(..) „Z tak bogatej historii, każdy wyciągnie coś ciekawego dla siebie. I chociażby dlatego warto zajrzeć na bloga. To pouczająca, prawdziwa historia człowieka z problemami…Problemami, którym postanowił stawić czoła. Polecam ten blog każdemu – pisze autor artykułu.

Całość można przeczytać – TUTAJ.

Dlaczego tak się cieszę z tego tekstu? Obserwowanie pozytywnych efektów bloga daje mi kolejne motywacje i powody do intensyfikowania wysiłków. Po prostu.

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *