W weekend pojawił się pomysł. W poniedziałek poczyniłem pierwsze kroki, by wprowadzić go w życie, a dziś postanowiłem się nim podzielić. Wkrótce na blogu POSTAW NA SIEBIE zaczną pojawiać się… wywiady!

Gdy byłem w czynnym uzależnieniu i obstawiałem kupon za kuponem, kompletnie nie radziłem sobie z niepowodzeniami. Nie tylko z hazardowymi, ale generalnie ze wszystkimi. „Dlaczego zawsze ja?!” – myślałem sobie. Dopiero w trakcie terapii dotarło do mnie, że nie tylko ja. Że problemy mają wszyscy. Rzecz w tym, że niektórzy użalają się nad sobą jak ja kiedyś, a inni walczą. Wielu z bardzo fajnym skutkiem. To właśnie z nimi chcę rozmawiać!

Do rozmów zaproszę osoby, które jak Ty czy ja, mieli problemy, ale stawili im czoła, postawili na siebie i odnieśli sukces. Często zupełnie inny niż pierwotnie planowali, a mimo to są szczęśliwi.

Z kim będę rozmawiał? Mam już w głowie kilka pomysłów, ale póki co zachowam je dla siebie. Nie wiem po prostu, czy zdołam dotrzeć do wszystkich tych osób i co najważniejsze, czy zgodzą się ze mną rozmawiać. Dobra wiadomość jest taka, że pierwszy z nich już się zgodził i jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywanego, w piątek się spotkamy.

A może Ty podrzucisz mi pomysł na ciekawego rozmówcę? Napisz w komentarzu lub mailem, jeśli wolisz (adres jest w zakładce „KONTAKT”) z kim i dlaczego wywiad chciałbyś przeczytać, a ja… zobaczę, co da się zrobić 🙂

Póki co szykuję się na piątek. Trzymaj proszę kciuki, przyda się!

Udostępnij lub wyślij:

One thought on “Nowy projekt na blogu

  1. Witam, ostatnio w telewizji pojawił się bardzo krótki dokument, którego bohaterami byli Koterscy ojciec i syn. Mówili o sobie, gównie jednak przedstawiona była osoba Michała, jego dorobek artystyczny, obecna sytuacja rodzinna. Co przykuło moją uwagę? Ojciec np. posługiwał się nazwą Program 24 godzin. Jeśli udałoby się Panu porozmawiać z którymś z nich lub oboma mógłby być to ciekawy wywiad do tego bloga. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *