21 września odbyło się webinarium KNOW-HOW: ZDROWIE I MEDYCYNA. Było to szkolenie dla dziennikarzy zajmujących tematami dotyczącymi zdrowia, medycyny i wellnes, a ja wystąpiłem na nim w roli prelegenta.

Tematem mojej prelekcji było to jak dziennikarz, który ponad 10 lat był w czynnym uzależnieniu, może pomóc innym hazardzistom i ich bliskim.

W gronie prelegentów znaleźli się również:

ŁUKASZ DURAJSKI – Lekarz rezydent pediatrii. Autor bloga i kanałów w mediach społecznościowych Doktorek Radzi. Prowadzący program „Pogromcy medycznych mitów” w TVN Style.

KAROLINA KOWALSKA – Dziennikarka z 21-letnim stażem. Od 2016 roku w dziale prawa „Rzeczpospolitej” zajmuje się systemem ochrony zdrowia, o którym pisze od ośmiu lat.

prof. dr hab. n. med. BARTOSZ ŁOZA – Psychiatra, psychoterapeuta, specjalista terapii środowiskowej. Autor lub współautor ponad 300 prac naukowych. Kierownik Kliniki Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i kierownik Klinicznego Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa-Ochota.

ANNA RULKIEWICZ – Prezes Grupy LUX MED (od 2007 roku) i dyrektor zarządzająca LMG Försäkrings AB (od 2011 roku), którego oddział działa w Polsce pod marką LUX MED Ubezpieczenia.

dr ANNA ZIMNY-ZAJĄC – Redaktor naczelna Medonet, który pod względem liczby użytkowników jest największym serwisem internetowym o zdrowiu, medycynie i zdrowym stylu życia.

Organizatorem webinarium był magazyn „Press”. Partnerem wydarzenia była Grupa Luxmed.

Opisy sylwetek prelegentów pochodzą ze strony knowhow.press.pl.

Zobacz także:
WYKŁADY
W serialu w CANAL+

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *