Jakub Arak, Krystian Bielik, Łukasz Moneta, Piotr Parzyszek, Miłosz Szczepański i Mateusz Żyro to piłkarze, którzy wsparli projekt „Postaw na siebie” przekazując mi koszulki z autografami. Te trafią na aukcje charytatywne fundacji zajmującą się minimalizacją szkód hazardowych, którą chcę założyć.

O tym, że chcę założyć fundację, która będzie zajmować się minimalizacją szkód hazardowych pisałem na blogu w marcu – TUTAJ. Pierwotnie zakładałem, że fundacja wystartuje latem tego roku, ale póki co pandemia utrudnia mi podjęcie stosownych kroków. Z pomysłu jej założenia się jednak nie wycofuję i wciąż wierzę, że go zrealizuję. Prędzej czy później.

Chcę by jednym ze sposobów, w jaki będą gromadzone środki na realizacje celów fundacji były aukcje charytatywne. Pomysłem tym już wcześniej podzieliłem się z kilkoma piłkarzami, którzy zdecydowali się mnie wesprzeć ofiarowując koszulki z autografami.

Jakub Arak przekazał koszulkę z autografami Lechii Gdańsk. Krystian Bielik podarował mi swoją koszulkę Derby Country, na której złożył podpis. Swoją koszulkę GKS Tychy podpisał także Łukasz Moneta. Piotr Parzyszek podesłał koszulkę z autografami Piasta Gliwice. Od Miłosza Szczepańskiego otrzymałem koszulkę z upamiętniającą awans do ekstraklasy Rakowa Częstochowa, na której znajdują się podpisy drużyny. Koszulkę Stali Mielec z autografami całego zespołu podarował mi Mateusz Żyro.

Wszystkim wyżej wymienionym raz jeszcze dziękuję! Tak jak wspomniałem, w momencie gdy już powstanie fundacja, koszulki te trafią na jej aukcje charytatywne. Pozyskane z aukcji środki będą przeznaczone na cele fundacji, czyli minimalizację szkód hazardowych.

Piłkarzy, trenerów i inne osoby związane z piłką nożną, które także chciałyby mnie wesprzeć w podobny sposób, zapraszam do kontaktu: kontakt@postawnasiebie.org.

KOSZULKI, KTÓRE PRZEKAZALI PIŁKARZE:
– Jakub Arak (Lechia Gdańsk)

– Krystian Bielik (Derby Country)

– Łukasz Moneta (GKS Tychy)

– Piotr Parzyszek (Piast Gliwice)

– Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa)

– Mateusz Żyro (Stal Mielec)

Zobacz także:
Chcę założyć fundację
11 wykładów w 2019 roku

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *