13 grudnia, we współpracy ze stowarzyszeniem Strefa Wsparcia, poprowadziłem szkolenie dotyczące uzależnienia od hazardu i innych uzależnień behawioralnych. Szkolenie zostało zrealizowane w ramach projektu „Wsparcie dla wspierających” finansowanego przez miasto stołeczne Warszawa.

Projekt „Wsparcie dla wspierających” był przeznaczony dla przedstawicieli instytucji i podmiotów pracujących na rzecz wspierania dzieci, młodzieży i rodzin w Dzielnicy Ochota miasta stołecznego Warszawy.

Powyższe szkolenie było trzecim projektem szkoleniowym, w którym wystąpiłem w roli prowadzącego. Dwa wcześniejsze odbyły się w ramach współpracy z ETOH – Fundacją Rozwoju Profilaktyki i Terapii Problemów Alkoholowych.

Na początku listopada poprowadziłem szkolenia z zakresu profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych, w szczególności z zakresu hazardu. 30 listopada poprowadziłem szkolenie online pn. „Uzależnienie od hazardu – zagrożenie XXI wieku dla dzieci i młodzieży”. Druga edycja tego szkolenia odbędzie się 21 stycznia.

Zobacz także:
Kolejne szkolenie ukończone
„Przeciwdziałanie narkomanii”

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *