Na Allegro pojawiły się aukcje „PostawNaSiebie”. Znajdziesz na nich koszulki z autografami zawodników Piasta Gliwice, GKS Bełchatów, Lechii Gdańsk czy Arki Gdynia. Środki z licytacji zostaną przeznaczone na rozwój projektu „Postaw na siebie!”, który służy pomocy hazardzistom i ich bliskim.

O pomyśle założenia fundacji zajmującej się minimalizacją szkód hazardowych pierwszy raz napisałem tu w marcu 2020 roku. W lutym 2021 roku w serwisie Patronite.pl powstała zbiórka na ten cel. Dotychczas zebrałem w niej 3620 zł z 4000 zł, co stanowi 90% potrzebnej kwoty. Składa się na nią fundusz założycielski, opłaty KRS, notariusz i prawnik, który wesprze mnie w procesie rejestracji fundacji i towarzyszących jej procedur oraz w przygotowaniu dokumentacji dot. fundacji.

Z myślą o fundacji zacząłem także gromadzić pamiątki sportowe. Wsparli mnie w tym piłkarze: Jakub Arak (obecnie GKS Katowice) przekazał koszulkę z autografami Lechii Gdańsk. Uczestnik Mistrzostw Świata w Katarze, Krystian Bielik podarował mi koszulkę Derby Country, na której złożył podpis. Swoją koszulkę GKS Tychy podpisał także Łukasz Moneta, który aktualnie reprezentuje barwy Ruchu Chorzów. Podobnie Adrian Małachowski (Waldhof Mannheim), którzy podpisał koszulkę z czasów gry w klubie GKS Bełchatów. Piotr Parzyszek (dziś w CD Leganes) podesłał koszulkę z autografami Piasta Gliwice. Od Miłosza Szczepańskiego (Warta Poznań) otrzymałem koszulkę upamiętniającą awans do ekstraklasy Rakowa Częstochowa, na której znajdują się podpisy tamtej drużyny. Koszulkę Stali Mielec z autografami całego zespołu podarował mi Mateusz Żyro (Widzew Łódź). Wypożyczony z AC Monaco do Cercle Brugge bramkarz Radosław Majecki ofiarował zaś swoje rękawice – obie z Jego autografem. Ponadto 4 koszulki z autografami Arki Gdynia przekazali mi przedstawicie LV BET Zakłady Bukmacherskie. Z kolei autografy kierowców Formuły 1 George’a Russella i Nicholasa Latifiego przekazała mi Sandra Dziwiszek, która prywatnie jest partnerką tego drugiego.

Dzięki wsparciu moich Patronów oraz wyżej wymienionych ludzi ze świata sportu cel w postaci założenia fundacji zajmującej się minimalizacją szkód hazardowych wydaje się coraz bardziej realny.

AUKCJE „POSTAW NA SIEBIE!”:
1) Piast Gliwice – koszulka z autografami – TUTAJ


2) GKS Bełchatów (Małachowski) – koszulka z podpisem – TUTAJ

3) Lechia Gdańsk – koszulka z autografami – TUTAJ

4) Arka Gdynia – koszulka z autografami – TUTAJ

5) Stal Mielec – koszulka z autografami – TUTAJ

6) Bielik (Derby Coutry) – koszulka z autografem – TUTAJ

Projekt służy pomocy hazardzistom i ich bliskim. Kupując na aukcjach „Postaw na siebie!” wspierasz jego rozwój.

Zobacz także:
Na start fundacji
W „Dzień dobry TVN”

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *