Za mną 2. w tym roku, a łącznie 13. wykład profilaktyczny dot. uzależnienia od hazardu. W piątek (28 lutego) spotkałem się uczniami Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Świebodzicach.

Dyrekcji szkoły dziękuję za zaproszenie i miłe przyjęcie. Specjalne podziękowania kieruję do Pani Izabeli Goc oraz Pana Marcina Stypy, którzy zainicjowali mój przyjazd na Dolny Śląsk.

Poniżej podziękowanie, które otrzymałem od Pani Dyrektor:

Nowy sezon wykładów profilaktycznych dot. uzależnienia od hazardu rozpocząłem tydzień wcześniej, gdy na zaproszenie Akademii Sandecji Nowy Sącz przyjechałem do IV Liceum Ogólnokształcącym Sportowym im. Świętej Kingi w Nowym Sączu.

Pierwszy wykład na temat uzależnienia od hazardu poprowadziłem 6 marca 2019 w Centralnym Ośrodku Sportu „Torwar” w Warszawie. Towarzyszył on szkoleniu „Przeciwdziałanie korupcji i ustawianiu zawodów sportowych w klubach piłkarskich”, na które zostałem zaproszony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Później z wykładami odwiedziłem m.in.: uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie i Polsko-Francuskiej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum „La Fontaine” oraz zawodników Akademii Piłkarskiej Lecha Poznań, Akademii i I zespołu Jagiellonii Białystok, I i II zespołu Wisły Puławy i Akademii Pogoni Szczecin.

Zainteresowanych moimi wykładami proszę o wiadomość: kontakt@postawnasiebie.org
WIĘCEJ NA TEMAT WYKŁADÓW, W TYM REFERENCJE – TUTAJ.

Zobacz także:
11 wykładów w 2019 roku

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *