MKS Polonia Warszawa to 9. klub piłkarski, dla którego poprowadziłem wykład profilaktyczny dot. uzależnienia od hazardu. We wtorek (6 października) spotkałem się z zawodnikami drużyny z rocznika 2006.

Głównym celem działalności Akademii Piłkarskiej MKS Polonia Warszawa jest propagowanie idei sportu poprzez wszelkie formy aktywności fizycznej dzieci i młodzieży. Nauka umiejętności piłkarskich wzbogacana jest o poszanowanie trenerów, kolegów i rywali – czytamy na stronie mkspolonia.com.

W czasie gdy jak prowadziłem wykład dla jednej grupy druga miała spotkanie z trenerem mentalnym. MKS Polonia Warszawa jest więc przykładem kolejnego klubu, który oprócz pracy nad rozwojem piłkarskim dba o aspekty wychowawcze swoich podopiecznych.

We wtorek słuchaczami mojego wykładu była drużyna z rocznika 2006. Ci 14-latkowie to najmłodsi chłopcy, z którymi dotychczas się spotkałem.

Mój wykład w Akademii Piłkarskiej MKS Polonia Warszawa możliwy był dzięki trenerowi Maciejowi Wesołowskiemu. Dziękuję za zaufanie!

Kluby/akademie zainteresowane wykładami zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@postawnasiebie.org. Referencje – TUTAJ!

Zobacz także:
Hazard wśród piłkarzy w Polsce
Piłkarze wspierają „Postaw na siebie”

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *