Bramkarz AC Monaco Radosław Majecki to kolejny piłkarz, który wspiera „Postaw na siebie”. Były już zawodnik Legii Warszawa przekazał mi jeden z kompletów swoich rękawic z autografami, w których bronił dostępu do bramki mistrza Polski w sezonie 2019/20.

fot. Legia.net / asmonaco.com

29 stycznia 2020 roku Radosław Majecki został piłkarzem AC Monaco. Klub z francuskiej Ligue 1 zapłacił za niego 7 milionów euro czyniąc go najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy.

Majecki do końca czerwca występował w Legii, do której został wypożyczony. Zdobył z nią mistrzostwo Polski 2020. Łącznie zagrał w 58 oficjalnych meczach warszawskiej drużyny: 47 w Ekstraklasie, 3 w rozgrywkach Pucharu Polski i 8 w europejskich pucharach. Legioniści odnieśli w nich 32 zwycięstwa, w 12 spotkaniach padł remis, a w 14 schodzili z boiska pokonani.

Radosław Majecki to już 7. piłkarz, który wspiera „Postaw na siebie”. Wcześniej koszulki z autografami przekazali mi Jakub Arak (Lechia Gdańsk), Krystian Bielik (Derby Country), Łukasz Moneta (GKS Tychy), Piotr Parzyszek (Piast Gliwice), Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa) i Mateusz Żyro (Stal Mielec).

Rękawice bramkarza AC Monaco, tak jak wspomniane wyżej koszulki, trafią na aukcje charytatywne fundacji zajmującą się minimalizacją szkód hazardowych, którą chcę założyć. Więcej na jej temat – TUTAJ.

Zobacz także:
Piłkarze wspierają „Postaw na siebie”
Hazard wśród piłkarzy w Polsce
Wykłady dla Akademii Lecha Poznań
Wykłady dla Jagiellonii Białystok
Wykłady dla Pogoni Szczecin

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *