Adrian Małachowski został dziś nowym zawodnikiem 1.FC Magdeburg. 22-letni pomocnik ostatnio reprezentował GKS Bełchatów, a tuż przed transferem do Niemiec przekazał „Postaw na siebie” swoją koszulkę z autografem, w której występował w pierwszoligowym klubie.

Małachowski piłkarską przygodę rozpoczynał w Zawiszy Bydgoszcz, z którego trafił do Legii Warszawa. Później zaliczył epizod w Pogoni Siedlce, następnie grał w Zniczu Pruszków i w Bełchatowie. Z niemieckim klubem podpisał 2-letni kontrakt.

Oprócz Małachowskiego „Postaw na siebie” wsparli także przekazując koszulki z autografami: Jakub Arak (Lechia Gdańsk), Krystian Bielik (Derby Country), Łukasz Moneta (GKS Bełchatów), Piotr Parzyszek (Piast Gliwice), Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa) i Mateusz Żyro (Stal Mielec). Swoje rękawice bramkarskie z autografami przekazał natomiast bramkarz AC Monaco, Radosław Majecki.

Koszulki i rękawice, które przekazali mi piłkarze, trafią na aukcje fundacji zajmującą się minimalizacją szkód hazardowych, którą chcę założyć. O tym projekcie pisałem na blogu już w marcu – TUTAJ.

Zobacz także:
Piłkarze wspierają „Postaw na siebie”
Hazard wśród piłkarzy w Polsce
Wykład dla Sandecji Nowy Sącz
Wykład dla Wisły Puławy

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *