W sierpniu odbyłem staż kliniczny w ramach szkolenia w dziedzinie terapii uzależnień. Ośrodek, który wybrałem to Stowarzyszenie MONAR – Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Ozorkowie.

„Misją Stowarzyszenia MONAR jest pomoc ludziom marginalizowanym i potrzebującym wsparcia w duchu tolerancji, dbałości o ludzką godność oraz poszanowanie praw człowieka. Wierzymy, że nikt nie jest stracony na zawsze, że każdy człowiek zasługuje na pomoc, na szans odnalezienia swojego miejsca w świecie” – czytamy na stronie placówki. – „Lansujemy otwartość na innych, odpowiedzialność za własne życie i wiarę w możliwości człowieka. Na co dzień mówimy naszym podopiecznym o konieczności mobilizacji, brania odpowiedzialności, zdobywania nowych doświadczeń”. Więcej o ośrodku można przeczytaj – tutaj.

Kadrze Ośrodka oraz jego Pacjentom, dziękuję za miłe przyjęcie, otwartość i pomocność. Wierzę, że czas spędzony z Wami przyczynił się do mojego rozwoju zawodowego.

Specjalne podziękowania kieruję do Dyrektora Ośrodka, Piotra Adamiaka oraz Joanny Nowak, która była moją opiekunką stażu, ponieważ bez Was ten staż nie byłby możliwy.

Zobacz także:
Studium Terapii Uzależnień ukończone
W Centrum Zdrowia i Psychoterapii

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *