Miło mi poinformować, że dołączyłem do zespołu Centrum Zdrowia i Psychoterapii w Warszawie. Będę pracować tam jako terapeuta w procesie certyfikacji.

Jako hazardzista uzależniony od zakładów bukmacherskich w oparciu o swoje doświadczenia i wiedzę od ponad 4 lat pomagam innym uzależnionym. Czynię to w ramach mojego autorskiego projektu „Postaw na siebie” służącego pomocy hazardzistom i ich bliskim oraz profilaktyce dot. uzależnienia od hazardu.

Pomagam nie tylko osobom cierpiącym z powodu hazardu. Za sprawą mojej aktywności medialnej trafiają do mnie ludzie także z innymi uzależnieniami i właśnie z myślą o nich wszystkich cały czas się rozwijam. Uczestniczę w szkoleniu dla terapeutów pracujących z osobami uzależnionymi i członkami ich rodzin – Studium Terapii Uzależnień, które prowadzone jest przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. W lipcu zaś ukończyłem szkolenie „Terapia osób z uzależnieniami behawioralnymi” realizowane na zlecenie Krajowego Biura Do Spraw Przeciwdziałania Narkomani.

Wiedza jest bardzo ważna, ale musi iść w parze z doświadczeniem. By je poszerzać już w czerwcu zacząłem współpracować z Ośrodkiem Terapii „Radość” przy ulicy Łabędziej w Warszawie, gdzie pełnię rolę wychowawcy. Teraz zaś swoje działania poszerzam o pracę jako terapeuta w procesie certyfikacji w Centrum Zdrowia i Psychoterapii.

Osoby zmagające się uzależnieniami oraz ich bliskich zainteresowanych spotkaniami ze mną zapraszam do Centrum Zdrowia i Psychoterapii. W poniedziałki będę przyjmować przy ulicy Lwowskiej 5, w czwartki przy Ogrodowej 8. Rejestracja: 22 885 00 00

Zobacz także:
O uzależnieniu od alkoholu
Terapia, a rodzina

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *