Miły gest, wielka rzecz! Do grona Patronów „Postaw na siebie!” dołączył CEO LVBET Zakłady Bukmacherskie, Marcin Doszczeczko. Jest to pierwszy przypadek, gdy branża zakładów bukmacherskich wspiera mój projekt.

„Postaw na siebie!” to projekt służący pomocy hazardzistom i ich bliskim oraz profilaktyce dot. uzależnienia od hazardu. Prowadzę go jako hazardzista uzależniony od zakładów bukmacherskich, który w oparciu o swoje doświadczenia pomaga innym osobom zmagającym się z tym uzależnieniem oraz buduje świadomość społeczeństwa na temat tej choroby.

W ramach pomocy codziennie odpowiadam na wiadomości hazardzistów i ich bliskich, które otrzymuje poprzez maila, Facebooka, Twittera i Instagrama. Niektóre z tych wiadomości znajdziecie w moich mediach społecznościowych, gdzie publikuję je ku przestrodze dla innych oraz na moim blogu, np. – TUTAJ. Ponadto oferuję „POMOC ONLINE”, czyli możliwość konsultacji ze mną przez telefon lub Skype. Celem tych kontaktów jest odpowiedź na pytania związane z uzależnieniem od hazardu, pobudzenie świadomości dot. tej choroby oraz skierowanie osób zmagających się z nią do specjalistów – terapeutów i psychoterapeutów, do poradni i ośrodków leczenia uzależnień.

Profilaktyce dot. uzależnienia od hazardu służy moja obecność w mediach. Regularnie się w nich pojawiam, by dzieląc się swoją hazardową historią docierać do kolejnych osób i budować świadomość społeczeństwa na temat tej choroby. „Sekielski o nałogach”, „Pytanie na śniadanie”, „Dzień dobry TVN„, „Skandaliści”, Wirtualna Polska, czy Onet – to tylko niektóre media, w których byłem. Te i wszystkie inne znajdziecie na postawnasiebie.org w zakładce „W MEDIACH”.

Profilaktyce dot. uzależnienia od hazardu służą przede wszystkim moje wykłady w szkołach oraz w akademiach i klubach piłkarskich. Od marca 2019 roku do dnia, w których powstał ten wpis (29.03.2021) poprowadziłem łącznie 27 wykładów.

Z myślą o tym, aby moja pomoc była bardziej efektywna w czwartek, 25 marca 2021 roku, rozpocząłem szkolenie dla terapeutów pracujących z osobami uzależnionymi i członkami ich rodzin – Studium Terapii Uzależnień prowadzonym przez Instytut Psychologii Zdrowia.

Ponadto chcę założyć fundację zajmującą się minimalizacją szkód hazardowych. W tym celu powstała zbiórka w serwisie Patronite i właśnie tam swoje wsparcie okazał CEO LVBET Zakłady Bukmacherskie, Marcin Doszczeczko, zostając Patronem „Postaw na siebie!”. Panie Marcinie, raz jeszcze dziękuję!

Jeżeli i Ty chcesz zostać Patronem „Postaw na siebie!”, możesz to zrobić – TUTAJ!

Zobacz także:
Piłkarze wspierają „Postaw na siebie!”

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *