21 września odbędzie się webinarium KNOW-HOW: ZDROWIE I MEDYCYNA. Magazyn Press, który jest organizatorem tego wydarzenia, zaprosił mnie do udziału w nim w roli prelegenta.

KNOW-HOW: ZDROWIE I MEDYCYNA to szkolenie dla dziennikarzy zajmujących się tematami zdrowia, medycyny i wellnes. „Press” organizuje je po raz drugi w tym roku. Ze względu na zagrożenie epidemiczne tym razem odbędzie się ono w formie webinarium.

„Stan polskiej służby zdrowia po wybuchu epidemii COVID-19 przedstawi Karolina Kowalska, dziennikarka z 21-letnim stażem. Od 2016 roku pracuje w dziale prawa „Rzeczpospolitej” i zajmuje się systemem ochrony zdrowia. (…) O sposobach relacjonowania pandemii w internecie, związanych z tym wyzwaniach i niebezpieczeństwach oraz o tzw. explanatory journalism opowie Anna Zimny-Zając, redaktor naczelna serwisu Medonet, który pod względem liczby użytkowników jest największym serwisem internetowym o zdrowiu, medycynie i zdrowym stylu życia. (…) Prezes Grupy Lux Med Anna Rulkiewicz postara się odpowiedzieć na pytanie, czy  całkowicie darmowa opieka medyczna dla wszystkich jest w Polsce do utrzymania i czy można pogodzić finansowanie alternatywne systemu ochrony zdrowia z zasadą solidaryzmu społecznego. Z kolei były dziennikarz sportowy (m.in. „Piłki Nożnej”) Szymon Bartnicki opowie o swoim uzależnieniu od hazardu i o tym, jak stara się z nim walczyć, jednocześnie pomagając innym” (…) Problem uzależnień behawioralnych przybliży uczestnikom szkolenia prof. dr hab. n.med. Bartosz Łoza. (…) Na koniec webinarium swoje rady dla dziennikarzy zajmujących się zdrowiem i medycyną przedstawi lekarz rezydent pediatrii Łukasz Durajski. To autor bloga i kanałów w mediach społecznościowych Doktorek Radzi” – czytamy na stronie press.pl. Więcej – TUTAJ.


Komplet informacji na stronie knowhow.press.pl.

Zobacz także:
Wywiad dla Press.pl
W magazynie „Press”
W MEDIACH

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *