7 września informowałem tu o mojej współpracy z jedną z firm bukmacherskich, która chcąc pomóc osobom zmagającym się z uzależnieniem od hazardu oraz ich bliskim, ufundowała im 40 godzin darmowych konsultacji ze mną. Inicjatywa ta spotkała się ze sporym zainteresowaniem. Konsultacje już wystartowały, a część z osób, która z nich skorzystała podzieliła się opinią na ich temat.

Fajnie, ze masz w sobie sile i chęć pomocy ludziom. Bez względu na biznes, okoliczności i warunki mega to doceniam. Dobrym początkiem naszej współpracy będzie to abyśmy sfinansowali 40 godzin konsultacji z Tobą tym, którzy zmagają się z uzależnieniem od hazardu i chcieliby skorzystać z Twojej pomocy. Co mogę obiecać ze swojej strony to potencjalny wzrost naszego zaangażowania wraz z dalszym rozwojem firmy – napisał do mnie Prezes Zarządu tej spółki. Niedługo później powyższe słowa zamieniły się w czyny. Szybko załatwiliśmy konieczne formalności czego efektem było to, że we wrześniu zainaugurowaliśmy ten projekt.

Darmowe konsultacje, o których tu mowa, to propozycja skierowana dla hazardzistów i ich bliskich. Każdy kto dostrzega u siebie problem z hazardem lub widzi go u kogoś ze swoich bliskich ma możliwość godzinnej konsultacji ze mną przez telefon, Skype, WhatsApp, Viber itp. Jej celem jest zdobycie podstawowych informacji na temat choroby, którą jest uzależnienie od hazardu, poznanie możliwości konfrontacji z nią, przewidywanie prawdopodobnych trudności i budowanie strategii radzenia sobie z nimi oraz motywacja do podjęcia leczenia.

Aby umówić się na darmową konsultację należy wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@postawnasiebie.org. W tytule wiadomości wpisz: „DARMOWA KONSULTACJA”. W odpowiedzi otrzymasz kilka propozycji terminów. Po wybraniu jednego z nich ustalimy sposób połączenia, a następnie skontaktujemy się w wyznaczonym czasie.

Fakt, że bukmacher postanowił wesprzeć pomoc osobom uzależnionym od hazardu to naprawdę wielka sprawa. Cieszę się tym bardziej, że postanowił to zrobić za moim pośrednictwem. To dla mnie oznaka zaufania, docenienie moich dotychczasowych działań i kolejna porcja motywacji do kolejnych.

Szymon Bartnicki,
Postaw na siebie

Zobacz także:
Problem z hazardem? Zapraszam!
Formuła 1 wspiera „Postaw na siebie”

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *