Masz problem z hazardem? Domyślam się co możesz przeżywać, ponieważ jako hazardzista uzależniony od zakładów bukmacherskich sam przez to przechodziłem… Obecnie w oparciu o swoje doświadczenia i wiedzę pomagam w tym innym. W kontakcie z osobami uzależnionymi od hazardu oraz ich bliskimi mam blisko 4,5 letnie doświadczenie. W dodatku cały czas się rozwijam będąc terapeutą w procesie certyfikacji.

Kim jestem?

Nazywam się Szymon Bartnicki. Jestem hazardzistą uzależnionym od zakładów bukmacherskich. Grałem 10 lat. Uzależnienie od hazardu nie tylko przewróciło moje życie do góry nogami, ale i niewiele brakowało aby je zakończyło. Szczęśliwie trafiłem jednak do zamkniętego ośrodka leczenia uzależnień, a po wyjściu z niego kontynuowałem terapię. Dzięki pomocy, którą otrzymałem oraz dzięki wsparciu najbliższych, rozpocząłem nowe życie – bez hazardu.

Obecnie pomagam innym, którzy zmagają się z podobnymi problemami. Jestem autorem projektu „Postaw na siebie”, który służy właśnie pomocy hazardzistom i ich bliskim oraz profilaktyce dot. uzależnienia od hazardu. W ramach pomocy wspieram osoby uzależnione od hazardu oraz ich bliskich odpowiadając na ich wiadomości oraz prowadząc konsultacje w oparciu o moje doświadczenia i wiedzę zdobytą podczas terapii oraz tą, którą nieustannie zdobywam uczestnicząc w szkoleniu dla terapeutów pracujących z osobami uzależnionymi i członkami ich rodzin – Studium Terapii Uzależnień, które prowadzone jest przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Szukasz pomocy? Pisz!

Jeżeli masz problem z hazardem lub jest to problem, który dotyczy kogoś z Twoich bliskich – jestem i służę pomocą. Pisz na kontakt@postawnasiebie.org! Ponadto znajdziesz mnie także na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Na wszystkie wiadomości odpowiem bezpłatnie.

… lub porozmawiajmy

Jeżeli jesteś zainteresowana/y rozmową ze mną w formie konsultacji – również jest taka możliwość. Możemy porozmawiać przez telefon lub online (Skype, WhatsApp, Viber itp.). Konsultacja w formie rozmowy jest płatna. 60 minut to koszt 80 zł. Jest także tańszy wariat rozmowy 30-minutowej, która kosztuje 50 zł.

Jak umówić się na konsultację?

Krok 1: Opłać konsultację przelewem na konto bankowe:
ING: 81 1050 1041 1000 0097 3330 2492. Tytuł przelewu „POMOC ONLINE”.
Krok 2: Na adres: kontakt@postawnasiebie.org. wyślij wiadomość z potwierdzeniem dokonanej płatności i preferowanym terminem konsultacji.
Krok 3: Oczekuj na odpowiedź, w której otrzymasz potwierdzenie terminu lub propozycję innego terminu.
Krok 4: Po dokonaniu płatności, wysłaniu jej potwierdzenia i ustaleniu terminu konsultacji otrzymasz wiadomość e-mail z kontaktem do mnie.
Krok 5: W umówionym terminie wykonaj połączenie.

Regulamin – TUTAJ.

Dlaczego ja?

Mam 31 lat. Hazard pojawił się w moim życiu, gdy miałem lat 16, a więc jest ze mną blisko połowę mojego dotychczasowego życia. Grałem 10 lat, nie gram prawie 5, od blisko 4,5 roku pomagam innym hazardzistom i ich bliskim. By moja pomoc była bardziej efektywna zapisałem się na szkolenie dla terapeutów i dziś jestem terapeutą w procesie certyfikacji.

Czy zdołam pomóc także i Tobie? Zrobię wszystko, co potrafię, aby tak było, ale czy tak będzie przede wszystkim będzie zależało od tego czy i co zrobisz Ty. Ja nie rozwiązuję problemów innych ludzi. Moim celem jest wyposażenie ich w „narzędzia”, które pomogą im rozwiązywać je samemu.

Zapraszam, Szymon Bartnicki

Zobacz także:
134 przypadki uzależnienia od hazardu
Grupa wsparcia „Postaw na siebie” na Facebooku
Pomoc prawna dla hazardzistów i ich bliskich

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *