Masz problem z hazardem lub dostrzegasz go u kogoś ze swoich bliskich i szukasz pomocy? Dobrze trafiłeś. Z tematyką uzależnienia od hazardu jestem związany ponad 15 lat. Najpierw przez 10 lat sam zmagałem się z tym uzależnieniem, a od blisko pięciu lat pomagam w tym innym. Nie czekaj dłużej i dołącz do nich. Stawką są nie tylko pieniądze za które obstawiasz, ale i Twoje życie.

Nazywam się Szymon Bartnicki. Jestem terapeutą uzależnień w procesie certyfikacji i autorem „Postaw na siebie!”. Początkowo był to blog, którego założyłem jako hazardzista uzależniony od zakładów bukmacherskich. Obecnie jest to projekt służący pomocy hazardzistom i ich bliskim oraz profilaktyce dotyczącej uzależnienia od hazardu. Więcej o nim w zakładce „O POSTAW NA SIEBIE!”.

Grałem przez ponad 10 lat. Moją historię opisałem na stronie postawnasiebie.org. Możesz poznać ją czytając wpisy od początku jej powstania. Znajdziesz je na podstronach oznaczonych numerami zaczynając od największego – TUTAJ. Hazard przewrócił moje życie do góry nogami, pozbawił je sensu i spowodował, że chciałem z nim skończyć. Los sprawił jednak, że trafiłem do ośrodka leczenia uzależnień. Przestałem grać, ale nie był to koniec problemów, a jedynie początek drogi do stawienia im czoła. Drogi długiej, krętej i pełnej pułapek. Drogi do nowego, lepszego życia – bez hazardu. Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenia i wiedzę do tego, aby pomagać w tym innym.

Dlaczego ja?
– Znam problem bardzo dobrze, ponieważ sam zmagałem się z uzależnieniem od hazardu obstawiając zakłady bukmacherskie.
– Jestem terapeutą uzależnień w procesie certyfikacji. Uczestniczę w szkoleniu dla terapeutów pracujących z osobami uzależnionymi i członkami ich rodzin – Studium Terapii Uzależnień, które prowadzone jest przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ponadto, z myślą o rozwoju, regularnie biorę udział w dodatkowych szkoleniach dotyczących terapii uzależnień. Listę tych, które ukończyłem prezentuję u dołu strony.

Byłem w podobnym dołku jak Ty, ale z niego wyszedłem. Jeżeli uważasz, że mogę pomóc w tym  i Tobie umów się na konsultację i zacznijmy pracę nad Twoimi problemami. Ja ich nie rozwiążę, ale wyposażę Cię w narzędzia, które pozwolą Ci rozwiązać je samemu. Bo, że „da się” – jestem dowodem. Zapraszam do współpracy!

KOSZT KONSULTACJI:
200 zł czas rozmowy 50 minut.

Jak umówić się na konsultację?

Krok 1: Opłać konsultację przelewem na konto bankowe:
ING: 81 1050 1041 1000 0097 3330 2492. Tytuł przelewu „POMOC ONLINE”.
Krok 2: Na adres: kontakt@postawnasiebie.org. wyślij wiadomość z potwierdzeniem dokonanej płatności i preferowanym terminem konsultacji.
Krok 3: Oczekuj na odpowiedź, w której otrzymasz potwierdzenie terminu lub propozycję innego terminu.
Krok 4: Po dokonaniu płatności, wysłaniu jej potwierdzenia i ustaleniu terminu konsultacji otrzymasz wiadomość e-mail z moim nickiem Skype.
Krok 5: W umówionym terminie wykonaj połączenie.

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM „POMOCY ONLINE” – TUTAJ!

—> KONTAKT@POSTAWNASIEBIE.ORG

—> CZEKAM NA CIEBIE.


UKOŃCZONE SZKOLENIA:

– Szkolenie „DBT: Najważniejsze zasady i techniki”. Jego organizatorem było Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej.

– „Wykorzystanie Dialogu Motywującego w pracy z osobami doznającymi przemocy w rodzinie”. Szkolenie poprowadziła Dorota Jaszczak-Kuźmińska. Jego organizatorem była Fundacja ETOH.


– „Psychopatologia dzieci i młodzieży. Zdobycie wiedzy i nabycie praktycznych kompetencji w diagnozowaniu pracy psychoterapeutycznej z pacjentami o podwójnej diagnozie”. 50 godzin dydaktycznych w terapii poznawczo-behawioralnej.

– „Jak pracować z młodzieżą, by nie chciała brać?”. Organizatorem szkolenia była Fundacja po DRUGIE, która zajmuje się pracą z młodzieżą w kryzysie bezdomności i w trudnej sytuacji życiowej.– „Profilaktyka używania substancji psychoaktywnych przez dzieci i młodzież jako zadanie szkoły”. Szkolenie organizowane przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. Jego wykonawcą był ETOH – Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych.

– „Przywiązanie czy uwiązanie”- szkolenie realizowane w ramach Narodowego Programu Zdrowia odnoszącego się do prowadzenia projektów szkoleniowych dotyczących wykorzystywania skutecznych metod profilaktyki i terapii w odniesieniu do uzależnień behawioralnych. Jego organizatorem była Śląska Fundacja Błękitny Krzyż.

– „Wykorzystanie dialogu motywującego w profilaktyce uzależnień”. Szkolenie organizowane przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. Jego wykonawcą był ETOH – Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych.

– „Profilaktyka uzależnień chemicznych i behawioralnych”. Szkolenie organizowane przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. Jego wykonawcą był ETOH – Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych.

– „Terapia osób z uzależnieniami behawioralnymi”. Szkolenie organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego na zlecenie Krajowego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *