Hazardziści i ich bliscy poszukujący pomocy u mnie często pytają o możliwość rozmowy ze mną. Od dziś jest taka możliwość. Rusza bowiem „POMOC ONLINE”, czyli konsultacje przez Skype lub telefon!

Pomoc hazardzistom i ich bliskim to jeden z głównych celów moich działań w ramach projektu „Postaw na siebie”. Robię to (BEZPŁATNIE!) odpowiadając na ich wiadomości e-mail i wiadomości na Facebooku. Wszystkim tym, którzy do mnie piszą, zawsze odpisuję, że pomocy należy szukać u specjalistów – terapeutów leczenia uzależnień, w poradniach i w ośrodkach leczenia uzależnień. Ja dzieląc się swoimi doświadczeniami staram się ich w tym wesprzeć i to, jak piszą, jest im pomocne. Efektami tej pomocy dzielę się udostępniając wiadomości od nich na Facebooku, Twitterze i Instagramie (relacje „Pomoc”). Wiadomości od czytelników bloga znajdziecie także na blogu, m.in. – TUTAJ i TUTAJ. Wszystko to jednak zaledwie kropa w morzu potrzeb.

Z myślą o pomocy hazardzistom i ich bliskim powstała Grupa wsparcia „Postaw na siebie” na Facebooku. Członkowie grupy mogą w niej podzielić się swoją historią i uzyskać informacje zwrotne od innych osób zmagających się z podobnymi problemami. Taka wymiana doświadczeń służy właśnie wzajemnemu wsparciu i budowaniu świadomości dot. choroby, którą jest uzależnienie od hazardu.

Długi i towarzyszące im problemy prawne są zmorą hazardzistów i bliskich. Problemy te bardzo często wskazywane są jako przeszkody w podjęciu leczenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom tych osób „Postaw na siebie” nawiązało współpracę z kancelarią prawną, dzięki której oferuje im specjalistyczną pomoc prawną.

„POMOC ONLINE” to z kolei odpowiedź na oczekiwania wszystkich czytelników bloga „Postaw na siebie”, którzy poszukując pomocy u mnie domagali się rozmowy ze mną. O tym jak wiele dostaję takich próśb możecie się przekonać – TUTAJ, a to tylko część z nich i ciągle ich przybywa. Teraz rozmowa ze mną jest możliwa. Nie zastąpi Ci ona terapii, ale może zachęci do niej? Pomoże w podjęciu właściwych kroków wobec choroby jaką jest uzależnienie od hazardu?

Konsultacja w formie rozmowy jest płatna. 60 minut to koszt 80 zł. Jest także tańszy wariat rozmowy 30-minutowej, która kosztuje 50 zł. Spytasz, dlaczego chcę pieniędzy? Poświęcam Ci mój wolny czas. Wierzę, że inwestując w siebie płacąc za rozmowę ze mną nie zmarnujesz go rezygnując przy pierwszym niepowodzeniu. Bo niepowodzenia, tak jak w normalnym życiu, były i będą. Moim celem jest Cię wesprzeć w stawianiu im czoła.

1. Co robić, gdy uświadomisz sobie, że masz problem z hazardem?
2. Co robić, gdy problem z hazardem ma ktoś z Twoich bliskich?
3. Jak pomóc osobie uzależnionej od hazardu?
4. Gdzie szukać pomocy dla uzależnionych od hazardu?
5. Gdzie szukać pomocy dla współuzależnionych?
6. Jak wybrać ośrodek leczenia uzależnień?
7. Jak wygląda pobyt w ośrodku leczenia uzależnień?
8. Jak wygląda życie po wyjściu z ośrodka leczenia uzależnień?
9. Jak poradzić sobie z długami powstałymi przez hazard?
10. Jak rozpocząć nowe życie – bez hazardu?

Na te i inne pytania pomogę znaleźć Ci odpowiedzi w oparciu o moje doświadczenia oraz doświadczenia czytelników bloga „Postaw na siebie’ – hazardzistów i ich bliskich, którym już pomogłem. Dołącz do nich!

Przejdź do zakładki „POMOC ONLINE” – zapoznaj się z regulaminem i umów się na konsultację!

 

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *