40 godzin konsultacji ze mną ufundowała hazardzistom i ich bliskim jedna z firm bukmacherskich. Była to autorska inicjatywa Prezesa Zarządu tej firmy, który zgłosił się do mnie z taką propozycją. Idea spotkała się z ogromnym zainteresowaniem jej odbiorców. W efekcie kilkadziesiąt osób podjęło się konfrontacji z uzależnieniem od hazardu.

7 września 2021 roku na łamach postawnasiebie.org poinformowałem o mojej współpracy z jedną z firm bukmacherskich, która chcąc pomóc osobom zmagającym się z uzależnieniem od hazardu oraz ich bliskim, ufundowała im 40 godzin darmowych konsultacji ze mną.

Fajnie, ze masz w sobie sile i chęć pomocy ludziom. Bez względu na biznes, okoliczności i warunki mega to doceniam. Dobrym początkiem naszej współpracy będzie to abyśmy sfinansowali 40 godzin konsultacji z Tobą tym, którzy zmagają się z uzależnieniem od hazardu i chcieliby skorzystać z Twojej pomocy. Co mogę obiecać ze swojej strony to potencjalny wzrost naszego zaangażowania wraz z dalszym rozwojem firmy – napisał do mnie Prezes Zarządu tej spółki. Niedługo później powyższe słowa zamieniły się w czyny. Szybko załatwiliśmy konieczne formalności czego efektem było to, że we wrześniu zainaugurowaliśmy ten projekt.

Darmowe konsultacje, o których tu mowa, to propozycja, która była skierowana do osób dotkniętych problemami wynikającymi z uzależnienia od hazardu. Każdy kto dostrzegał u siebie problem z hazardem lub widział go u kogoś ze swoich bliskich miał możliwość godzinnej konsultacji ze mną przez telefon, Skype, WhatsApp, Viber itp. Jej celem było zdobycie podstawowych informacji na temat choroby, którą jest uzależnienie od hazardu, poznanie możliwości konfrontacji z nią, przewidywanie prawdopodobnych trudności i budowanie strategii radzenia sobie z nimi oraz motywacja do podjęcia leczenia.

Idea spotkała się z ogromnym zainteresowaniem jej odbiorców. W efekcie kilkadziesiąt osób podjęło się konfrontacji z uzależnieniem od hazardu. Część z osób, która skorzystała z konsultacji podzieliła się opinią na ich temat:


Panu Prezesowi oraz pozostałym Członkom Zarządu raz jeszcze dziękuję za zaufanie, którym zostałem obdarzony. Jestem dumny z tego, że chcąc wesprzeć pomoc osobom uzależnionym od hazardu zdecydowaliście się to zrobić za moim pośrednictwem. To ważny, milowy krok, przykład społecznej odpowiedzialności biznesu, innowacja i ewenement na skalę kraju. Szacunek za to.

Szymon Bartnicki – Postaw na siebie!

Zobacz także:
Problem z hazardem? Zapraszam!
Wsparcie z branży bukmacherskiej

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *