We wrześniu jedna z firm bukmacherskich ufundowała hazardzistom i ich bliskim 40 godzin konsultacji ze mną. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem. Jej efekty sprawiły, że bukmacher zdecydował się przedłużyć naszą współpracę oferując kolejne 40 darmowych konsultacji!

– Fajnie, ze masz w sobie sile i chęć pomocy ludziom. Bez względu na biznes, okoliczności i warunki mega to doceniam. Dobrym początkiem naszej współpracy będzie to abyśmy sfinansowali 40 godzin konsultacji z Tobą tym, którzy zmagają się z uzależnieniem od hazardu i chcieliby skorzystać z Twojej pomocy. Co mogę obiecać ze swojej strony to potencjalny wzrost naszego zaangażowania wraz z dalszym rozwojem firmy – napisał do mnie Prezes Zarządu tej spółki. Niedługo później powyższe słowa zamieniły się w czyny. Szybko załatwiliśmy konieczne formalności czego efektem było to, że we wrześniu zainaugurowaliśmy ten projekt.

Niespełna 2 tygodnie temu na stronie postawnasiebie.org opublikowałem jego podsumowanie i wysłałem je do bukmachera. Na reakcję nie trzeba było długo czekać: – Dzięki bardzo za kontakt, a już szczególnie za info jak zadziałał program. Przejrzeliśmy opinie i strasznie nas cieszy, że dzięki naszemu wsparciu byłeś w stanie pomóc tak wielu ludziom. Serce rośnie. Oczywiście chcielibyśmy przedłużyć współpracę – przeczytałem w odpowiedzi, która kilka dni później stała się faktem. W efekcie ponownie mogę zaoferować Wam darmowe konsultacje.

Darmowe konsultacje, o których tu mowa, to propozycja skierowana do osób zmagających się z problemami wynikającymi z uzależnienia od hazardu – hazardzistów oraz ich bliskich. Każdy kto dostrzegał u siebie problem z hazardem lub widzi go u kogoś ze swoich bliskich ma możliwość jednorazowej konsultacji ze mną przez telefon, Skype, WhatsApp lub inny komunikator umożliwiający połączenia głosowe. Konsultacja trwa godzinę. Jej celem jest zdobycie informacji na uzależnienia od hazardu, poznanie możliwości konfrontacji z jego konsekwencjami, przewidywanie prawdopodobnych trudności i budowanie strategii radzenia sobie z nimi oraz motywacja do podjęcia leczenia.

Aby umówić się na darmową konsultację należy wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@postawnasiebie.org. W tytule wiadomości wpisz: „DARMOWA KONSULTACJA”, a w jej treści preferowane terminy (dni i godziny).

W odpowiedzi zaproponuję termin dogodny dla mnie, a po jego ustaleniu skontaktujemy się.

Panu Prezesowi oraz pozostałym Członkom Zarządu raz jeszcze dziękuję za zaufanie, którym zostałem obdarzony. Jestem dumny z tego, że chcąc wesprzeć pomoc osobom uzależnionym od hazardu ponownie zdecydowaliście się to zrobić za moim pośrednictwem.

Osoby zainteresowane konsultacjami, zapraszam do kontaktu!

Szymon BARTNICKI,
„Postaw na siebie!”

Zobacz także:
Bukmacher pomógł pomagać
Prezenty od bukmachera

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *