Przedstawiciele LV BET Zakłady Bukmacherskie przekazali dla „Postaw na siebie!” 4 koszulki Arki Gdynia z autografami ekstraklasowego klubu. To już drugi raz, gdy ten bukmacher wspiera mój projekt.

W marcu 2021 roku do grona Patronów „Postaw na siebie!” w serwisie Patronite.pl dołączył CEO LVBET Zakłady Bukmacherskie, Marcin Doszczeczko. Był to pierwszy przypadek, gdy branża bukmacherska zaangażowała się w wsparcie mojego projektu. Link do zbiórki znajdziecie – TUTAJ. Jej celem jest zebranie funduszy na założenie fundacji zajmującej się minimalizacją szkód hazardowych.

Jesienią informowałem natomiast o współpracy z innym polskim bukmacherem, który chcąc pomóc osobom zmagającym się z uzależnieniem od hazardu oraz ich bliskim, ufundował im 40 godzin darmowych konsultacji ze mną. Więcej informacji na temat możecie przeczytać na stronie postawnasiebie.orgTUTAJ oraz TUTAJ.

Koszulki Arki, które otrzymałem od LV BET trafią na aukcje charytatywne fundacji, którą chcę założyć. Podobnie jak inne pamiątki sportowe, które na poczet fundacji przekazali mi sportowcy. Wśród nich są kierowcy Formuły 1 George Russell i Nicholas Latifi, którzy przekazali mi karty ze swoimi autografami oraz piłkarze. Jakub Arak (obecnie Raków Częstochowa) przekazał koszulkę z autografami Lechii Gdańsk. Krystian Bielik podarował mi swoją koszulkę Derby Country, na której złożył podpis. Swoją koszulkę GKS Tychy podpisał także Łukasz Moneta. Podobnie jak Adrian Małachowski (1. FC Magdeburg), którzy podpisał koszulkę z czasów gry w klubie GKS Bełchatów. Piotr Parzyszek (dziś w Pogoni Szczecin) podesłał koszulkę z autografami Piasta Gliwice. Od Miłosza Szczepańskiego (Lechia Gdańsk) otrzymałem koszulkę upamiętniającą awans do ekstraklasy Rakowa Częstochowa, na której znajdują się podpisy drużyny. Koszulkę Stali Mielec z autografami całego zespołu podarował mi Mateusz Żyro. Bramkarz AC Monaco, Radosław Majecki ofiarował zaś swoje rękawice – obie z Jego autografem. Zdjęcia wszystkich tych rzeczy prezentuję poniżej.


Wszystkim podmiotom wspierającym mój projekt raz jeszcze – DZIĘKUJĘ!

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *