20 marca poprowadziłem wykład profilaktyczny dotyczący uzależnienia od hazardu dla zawodników Akademii Piłkarskiej Warty Poznań. Po jego zakończeniu Dyrektor Akademii Wojciech Tomaszewski, w ramach wsparcia „Postaw na siebie!”, przekazał mi koszulkę z autografami I zespołu poznańskiego klubu.

Warta Poznań to 13. klub dla którego wystąpiłem. Wcześniej były to: Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Wisła Puławy, Pogoń Szczecin, Sandecja Nowy Sącz, KS SEMP Warszawa, Escola Varsovia, KS Ursus Warszawa, MKS Polonia Warszawa, GKS Tychy, Widzew Łódź i Stal Rzeszów.

Warta jest natomiast pierwszym klubem, który w ramach wsparcia projektu „Postaw na siebie!” przekazał mi koszulkę z autografami I zespołu. Koszulka trafi na Allegro, a środki z licytacji zostaną przeznaczone na jego rozwój.

Dziękuję Warcie Poznań za zaproszenie na wykład oraz wsparcie w postaci koszulki.
Koszulkę można licytować – TUTAJ.

Wcześniej projekt wspierali piłkarze: Jakub Arak (obecnie GKS Katowice) przekazał koszulkę z autografami Lechii Gdańsk. Uczestnik Mistrzostw Świata w Katarze, Krystian Bielik podarował mi koszulkę Derby Country, na której złożył podpis. Swoją koszulkę GKS Tychy podpisał także Łukasz Moneta, który aktualnie reprezentuje barwy Ruchu Chorzów. Podobnie Adrian Małachowski (Waldhof Mannheim), którzy podpisał koszulkę z czasów gry w klubie GKS Bełchatów. Piotr Parzyszek (dziś w CD Leganes) podesłał koszulkę z autografami Piasta Gliwice. Od Miłosza Szczepańskiego (Warta Poznań) otrzymałem koszulkę upamiętniającą awans do ekstraklasy Rakowa Częstochowa, na której znajdują się podpisy tamtej drużyny. Koszulkę Stali Mielec z autografami całego zespołu podarował mi Mateusz Żyro (Widzew Łódź). Wypożyczony z AC Monaco do Cercle Brugge bramkarz Radosław Majecki ofiarował zaś swoje rękawice – obie z Jego autografem. Ponadto 4 koszulki z autografami Arki Gdynia przekazali mi przedstawicie LV BET Zakłady Bukmacherskie. Z kolei autografy kierowców Formuły 1 George’a Russella i Nicholasa Latifiego przekazała mi Sandra Dziwiszek, która prywatnie jest partnerką kanadyjskiego kierowcy.

Zobacz także:
Prezent od bukmachera
Wykład dla Akademii Warty Poznań

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *