Już 27 czerwca odbędzie się III edycja mojego autorskiego szkolenia pn. „Uzależnienie od hazardu – zagrożenie XXI wieku dla dzieci i młodzieży”. Projekt powstał we współpracy z Fundacją Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych – ETOH. Zapraszamy!

Celem zajęć jest podniesienie świadomości uczestników na temat tego czym jest hazard, w jaki sposób uzależnia i jakie są tego konsekwencje. Uczestnicy szkolenia pozyskają wiedzę na temat skali zagrożenia tego uzależnienia w stosunku do dzieci i młodzieży, dowiedzą się w jaki sposób rozpoznać te uzależnienie, a przede wszystkim jak pomagać osobom, których dotyczy oraz jak temu zapobiegać.

Będzie to już trzecia edycja tego szkolenia. Poniżej referencje, które otrzymałem za inaugurującą edycję:

Wcześniej, w ramach współpracy z Fundacją Rozwoju Profilaktyki i Terapii Problemów Alkoholowych  – ETOH poprowadziłem szkolenia z zakresu profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych, w szczególności z zakresu hazardu. Referencje za te realizacje:

Szkolenie pn. „Uzależnienie od hazardu – zagrożenie XXI wieku dla dzieci i młodzieży” odbędzie się 27 czerwca. Więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo – TUTAJ.

Zobacz także:
Piłkarze wspierają „Postaw na siebie!”
Hazard, seks i sieć – kolejne szkolenie

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *