Już po raz trzeci jedna z firm bukmacherskich ufundowała hazardzistom i ich bliskim 40 godzin konsultacji ze mną. Łącznie to 120 konsultacji!

We wrześniu 2021 roku jedna z firm bukmacherskich zgłosiła się do mnie z propozycją współpracy. „Dobrym początkiem będzie to abyśmy sfinansowali 40 godzin konsultacji z Tobą tym, którzy zmagają się z uzależnieniem od hazardu i chcieliby skorzystać z Twojej pomocy” – napisał do mnie Prezes Zarządu tej firmy. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego na początku 2022 roku bukmacher ufundował kolejne 40 godzin i teraz uczynił to ponownie.

Darmowe konsultacje o których tu mowa to propozycja skierowana do osób zmagających się z problemami wynikającymi z uzależnienia od hazardu – hazardzistów oraz ich bliskich. Każdy kto dostrzegał u siebie problem z hazardem lub widzi go u kogoś ze swoich bliskich ma możliwość jednorazowej konsultacji ze mną przez telefon, Skype, WhatsApp lub inny komunikator umożliwiający połączenia głosowe. Konsultacja trwa godzinę. Jej celem jest zdobycie informacji na uzależnienia od hazardu, poznanie możliwości konfrontacji z jego konsekwencjami, przewidywanie prawdopodobnych trudności i budowanie strategii radzenia sobie z nimi oraz motywacja do podjęcia leczenia.

Aby umówić się na darmową konsultację należy wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@postawnasiebie.org. W tytule wiadomości wpisz: „DARMOWA KONSULTACJA”, a w jej treści preferowane terminy (dni i godziny).

W odpowiedzi zaproponuję termin dogodny dla mnie, a po jego ustaleniu skontaktujemy się.

Panu Prezesowi oraz pozostałym Członkom Zarządu raz jeszcze dziękuję za zaufanie, którym zostałem obdarzony. Jestem dumny z tego, że chcąc wesprzeć pomoc osobom uzależnionym od hazardu ponownie zdecydowaliście się to zrobić za moim pośrednictwem.

Osoby zainteresowane konsultacjami, zapraszam do kontaktu!

Szymon BARTNICKI,
„Postaw na siebie!”

Zobacz także:
Bukmacher pomógł pomagać
O hazardzie dla Dzielnicy Ochota

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *