W czwartek poprowadziłem kolejny wykład profilaktyczny dot. uzależnienia od hazardu. Tym razem online, a jego uczestnikami byli uczniowie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego STAL w Rzeszowie. W spotkaniu wzięło udział 160 osób.

Uczniowie SMS STAL Rzeszów na co dzień trenują w Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów. Dbają tam jednak nie tylko o rozwój piłkarski, ale i mentalny. Wczoraj z myślą o ich przyszłości został zorganizowany mój wykład, wcześniej zaś odbyły się warsztaty na temat depresji.

– Jesteśmy świadomi tego jak niebezpiecznie konsekwencje niesie za sobą uzależnienie od hazardu. Wiemy, że młodzi sportowcy są na nie szczególnie narażeni. Zwłaszcza teraz, w dobie pandemii, gdy wobec ograniczeń i stanów emocjonalnych, które im towarzyszą gry hazardowe mogą być stanowić szczególną pokusę – powiedziała mi Pani Patrycja Myśliwiec, która w rzeszowskiej szkole pełni funkcję nauczyciela języka angielskiego. To z jej inicjatywy odbył się wczorajszy wykład. Dziękuję za to!

Podziękowania należą się także Pani Dyrektor Ewelinie Greszczuk-Sokół oraz Pani Wicedyrektor Monice Kozdraś-Grzesik, która zaopiekowała się mną w kwestiach technicznych.

Stal Rzeszów to 12 klub dla którego wystąpiłem. Łącznie był to mój już 28 wykład.

Kluby zainteresowane moimi wykładami proszę o wiadomość na adres: kontakt@postawnasiebie.org. Referencje – TUTAJ.

Zobacz także:
Sekielski o nałogach: Szymon Bartnicki
Na webinarium „Pressa”

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *