Masz problem z hazardem lub dostrzegasz go u kogoś z bliskich i szukasz pomocy? Dobrze trafiłeś. Z tematyką uzależnienia od hazardu jestem związany 18 lat. Najpierw przez 10 lat sam się z nim zmagałem, a od ponad 8. lat, wspieram w tym innych. Nie czekaj dłużej i dołącz do nich. Stawką są nie tylko pieniądze za które obstawiasz, ale i Twoje życie.

Nazywam się Szymon Bartnicki. Jestem instruktorem terapii uzależnień i autorem projektu „Postaw na siebie!” służącego pomocy hazardzistom i ich bliskim oraz profilaktyce dotyczącej uzależnienia od hazardu. Posiadam także prywatne doświadczenia związanie z tym uzależnieniem, ponieważ sam przez lata zmagałem się z hazardem.

Grałem przez ponad 10 lat. Moją historię opisałem na stronie postawnasiebie.org, a zaczyna się ona – TUTAJ. Hazard przewrócił moje życie do góry nogami, pozbawił je sensu i spowodował, że chciałem z nim skończyć. Los sprawił jednak, że trafiłem do ośrodka leczenia uzależnień. Przestałem grać, ale nie był to koniec problemów, a jedynie początek drogi do stawienia im czoła. Drogi długiej, krętej i pełnej pułapek. Drogi do nowego, lepszego życia – bez hazardu. Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenia i wiedzę do tego, aby pomagać w tym innym.

Dlaczego ja?
– Znam problem bardzo dobrze, ponieważ sam zmagałem się z uzależnieniem od hazardu obstawiając zakłady bukmacherskie.
– Ukończyłem szkolenie dla terapeutów pracujących z osobami uzależnionymi i członkami ich rodzin – Studium Terapii Uzależnień, które prowadzone było przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
– Posiadam certyfikat instruktora terapii uzależnień przyznany przez Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.
Ukończyłem inne szkolenia dotyczące uzależnień, w tym uzależnienia od hazardu. Certyfikaty i zaświadczenia prezentuję u dołu strony.
– Doświadczenia zawodowe nabywałem w Ośrodku Terapii „Radość” w Warszawie, w Centrum Zdrowia i Psychoterapii w Warszawie oraz w Ośrodku Rehabilitacji Uzależnień i Podwójnej Diagnozy w Otwocku. Obecnie poszerzam je pracując indywidualnie z osobami uzależnionymi od hazardu, ale i od substancji.

Byłem w podobnym dołku jak Ty, ale z niego wyszedłem. Jeżeli uważasz, że mogę pomóc w tym  i Tobie umów się na sesję i zacznijmy pracę nad Twoimi problemami. Nie rozwiążę ich za Ciebie, ale wyposażę Cię w narzędzia, które pozwolą Ci rozwiązać je samemu. Bo, że „da się” – jestem dowodem. Zapraszam do współpracy!

KOSZT SESJI:

200 zł czas rozmowy 50 minut.

Jak umówić się na sesję?
Krok 1: Opłać sesję przelewem na konto bankowe:
ING Bank Śląski: 81 1050 1025 1000 0090 8321 5013. Nazwa odbiorcy: POSTAW NA SIEBIE SP. Z O.O. Tytuł przelewu „POMOC ONLINE”.
Krok 2: Na adres: kontakt@postawnasiebie.org. wyślij wiadomość z potwierdzeniem dokonanej płatności i preferowanym terminem sesji.
Krok 3: Oczekuj na odpowiedź, w której otrzymasz potwierdzenie lub propozycję innego terminu.
Krok 4: Po dokonaniu płatności, wysłaniu jej potwierdzenia i ustaleniu terminu sesji otrzymasz wiadomość e-mail z danymi do kontaktu.
Krok 5: W umówionym terminie wykonaj połączenie, by rozpocząć sesję.

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM „POMOCY ONLINE” – TUTAJ!

CERTYFIKAT INSTRUKTORA TERAPII UZALEŻNIEŃ:

REKOMENDACJE:


UKOŃCZONE SZKOLENIA:

– Szkolenie „DBT: Najważniejsze zasady i techniki”. Jego organizatorem było Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej.

– „Wykorzystanie Dialogu Motywującego w pracy z osobami doznającymi przemocy w rodzinie”. Szkolenie poprowadziła Dorota Jaszczak-Kuźmińska. Jego organizatorem była Fundacja ETOH.

„Psychopatologia dzieci i młodzieży. Zdobycie wiedzy i nabycie praktycznych kompetencji w diagnozowaniu pracy psychoterapeutycznej z pacjentami o podwójnej diagnozie”. 50 godzin dydaktycznych w terapii poznawczo-behawioralnej.

– „Jak pracować z młodzieżą, by nie chciała brać?”. Organizatorem szkolenia była Fundacja po DRUGIE, która zajmuje się pracą z młodzieżą w kryzysie bezdomności i w trudnej sytuacji życiowej.



– „Profilaktyka używania substancji psychoaktywnych przez dzieci i młodzież jako zadanie szkoły”. Szkolenie organizowane przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. Jego wykonawcą był ETOH – Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych.

– „Przywiązanie czy uwiązanie”- szkolenie realizowane w ramach Narodowego Programu Zdrowia odnoszącego się do prowadzenia projektów szkoleniowych dotyczących wykorzystywania skutecznych metod profilaktyki i terapii w odniesieniu do uzależnień behawioralnych. Jego organizatorem była Śląska Fundacja Błękitny Krzyż.

– „Wykorzystanie dialogu motywującego w profilaktyce uzależnień”. Szkolenie organizowane przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. Jego wykonawcą był ETOH – Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych.

– „Profilaktyka uzależnień chemicznych i behawioralnych”. Szkolenie organizowane przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. Jego wykonawcą był ETOH – Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych.

– „Terapia osób z uzależnieniami behawioralnymi”. Szkolenie organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego na zlecenie Krajowego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.

Udostępnij lub wyślij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *