Bramkarz AC Monaco Radosław Majecki to kolejny piłkarz, który wspiera „Postaw na siebie”. Były już zawodnik Legii Warszawa przekazał mi jeden z kompletów swoich rękawic z autografami, w których bronił dostępu do bramki mistrza Polski w sezonie 2019/20.

fot. Legia.net / asmonaco.com

29 stycznia 2020 roku Radosław Majecki został piłkarzem AC Monaco. Klub z francuskiej Ligue 1 zapłacił za niego 7 milionów euro czyniąc go najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy.

Majecki do końca czerwca występował w Legii, do której został wypożyczony. Zdobył z nią mistrzostwo Polski 2020. Łącznie zagrał w 58 oficjalnych meczach warszawskiej drużyny: 47 w Ekstraklasie, 3 w rozgrywkach Pucharu Polski i 8 w europejskich pucharach. Legioniści odnieśli w nich 32 zwycięstwa, w 12 spotkaniach padł remis, a w 14 schodzili z boiska pokonani.

Radosław Majecki to już 7. piłkarz, który wspiera „Postaw na siebie”. Wcześniej koszulki z autografami przekazali mi Jakub Arak (Lechia Gdańsk), Krystian Bielik (Derby Country), Łukasz Moneta (GKS Tychy), Piotr Parzyszek (Piast Gliwice), Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa) i Mateusz Żyro (Stal Mielec).

Rękawice bramkarza AC Monaco, tak jak wspomniane wyżej koszulki, trafią na aukcje charytatywne fundacji zajmującą się minimalizacją szkód hazardowych, którą chcę założyć. Więcej na jej temat – TUTAJ.

Zobacz także:
Piłkarze wspierają „Postaw na siebie”
Hazard wśród piłkarzy w Polsce
Wykłady dla Akademii Lecha Poznań
Wykłady dla Jagiellonii Białystok
Wykłady dla Pogoni Szczecin

Podobał Ci tekst? Udostępnij go innym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *